middle_jpg

Üretim Politikası

Theraline fonksiyonel bitki çaylarının hammaddeleri dünya meyve ve bitki çayı pazarının yüzde 65′lik kısmını karşılayan Alman Martin Bauer Group tarafından tedarik edilmektedir. Hammadde üretimi ağırlıklı olarak dünya genelinde özenle seçilmiş kontrollü tarım alanlarından sağlanmaktadır. Hammaddelerimiz yüksek kalitede yetiştirilmiş, ISO 22000 sertifikasına sahip ürünlerdir. Almanya’dan ithal edilerek kullanılan hammaddelerimiz GMP ( Good ManufacturingPractice – İyi Üretim Uygulamaları ) ve ISO 22000 kalite sertifikasına sahiptir.

Hammadde kalitesi bağımsız yetkili laboratuvar olan ” Phtyo Lab.” firması tarafından denetlenmektedir.

Hammadde üretiminde hiç bir şekilde zararlı maddeler kullanılmamıştır, tamamen bitkisel karışımlardır. Hammaddelerin Türkiye’de uygulanmakta olan mikrobiyolojik kriterler tebliğine uygunluğunu garanti edebilmek adına üretilen her parti için mikrobiyolojik analizi uygulanmaktadır. Hammaddelerin fumigasyonu ( haşere’lerden arındırılması işlemi ) aşamasında kullanılan yöntemler kalıntı bırakmaz ve insan sağlığına tamamen uygundur.

Theraline fonksiyonel bitki çaylarının etkisi özel Ar-Ge çalışmalarıyla yaratılır ve karışımların tamamı bitkilerin literatüründe yer alan, uzun süreli kullanıma dayalı etkileri ve özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanır.

Çevreye uyumlu üretim teknikleri kullanılmaktadır. ” Az çöp, Az gürültü ”anlayışı kabul edilmiştir. Bu doğrultuda hammaddeden kaynaklı çöplerin geri dönüşümü ve temizliği hammadde üretiminin bir parçası olarak yapılmaktadır.

%100 Fonksiyonel Theraline fonksiyonel bitki çayları, hijyenik koşullarda, el değmeden poşet çay tüketimine uygun olarak sizin için üretilmiştir.